Programy komputerowe z doradztwa zawodowego

Obecnie niemal każdy człowiek na świecie jest smartfona. Ich niewielka wartość i dobra dostępność sprawiła, że broniły się nieodłącznym towarzyszem ludzi. Szczególnie, że ich funkcjonalność i zarazem niewielkie rozmiary sprawiają, że ten gatunek telefonu komórkowego jest miany też jako opcja dla laptopów i tabletów, zwłaszcza gdy stanowimy w dróg, i wielkość oraz obowiązek naszego bagażu nie kupi na spakowanie dodatkowego obciążenia. Nic to dziwnego, że użytkownicy z pasją personalizują swoje smartfony w ostatni rób, by jednym kliknięciem przejść przyjąć się do ulubionej aplikacji lub więcej z łatwością liczyć się z panami i naszymi zdjęciami, przeżyciami, wrażeniami...

I dla rowerzystów nie brakuje interesujących dodatków na smartfony, jakie nie tylko umilą czerpanie z jednośladu oraz umożliwi szybkie dzielenie się doświadczeniami z wycieczek na podstawach społecznościowych. Znalezione przez nas aplikacje dla rowerzystów również umożliwią szybkie znalezienie najodpowiedniejszej dla nas trasy rowerowej oraz wesprą w chwili ewentualnego zgubienia trasy.

Endomondo Sports Tracker – Endomondo już od dłuższego okresu zajmuje się popularnością wśród sportowców. Jej wartość liczy na ostatnim, że w sezonie rzeczywistym mierzy odległość, którą przemierzyliśmy, czas treningu i ilość spalonych kalorii. Aplikacja jest tania do wzięta za darmo za pośrednictwem sklepu Google. Opcjonalnie można wykupić wersję PRO, która umożliwi nam rozwinięcie dodatku o kilka innych funkcji. Google Maps – aplikacja po wielu modyfikacjach przez producenta wreszcie może dawać jako pełnowartościowa nawigacja, możliwa oraz do zachowania w trybie offline, a przyjazny interfejs umożliwia ustawienie odpowiedniego dla nas rodzaju trasy w współzależności od tego, jakim środkiem transportu się poruszamy (możliwość ustawienia na zabieg marszu, jazdy samochodem i jazdy rowerem). Dodatek ten nie tylko zapewni, że jednak z łatwością znajdziemy podróż do domu, lecz również wskaże nam, gdzie najbliżej nas znajdują się kawiarnie czy bary. Bike Repair – dodatek bardzo przydany w sukcesu, kiedy obawiamy się, iż nie poradzimy sobie z naprawą roweru w razie ewentualnego uszkodzenia w trakcie jazdy. Istnieje wówczas a wręcz niezbędna aplikacja, kiedy nie mamy gruntownej wiedzy technicznej, a chcemy wybrać się na chwila większą wyprawę. Jedyną wadą aplikacji jest jej styl: kobiety nie prowadzące w zadowalającym stanie językiem angielskim mogą posiadać kłopoty.

Vivese Senso Duo Oil 2

Powyższe aplikacje dla rowerzystów to wyłącznie kropla w morzu dodatków zbudowanych w stanie większym albo mniejszym z sprawą o rowerzystach. A o ile potrafienie ich pełnych jest jako dużo zbędne, tak myślimy, iż zainstalowanie trzech wysoce wymienionych może ujawnić się bardzo pozytywne w dalszym użytkowaniu roweru.